Tytuł strony

Oferta

Rodzina Karczewskich już od dawna okazywała zamiłowanie ogrodnicze. Mały Jerzy sadził guziki oczekując pięknych plonów a mały Maciej chcąc pokazać, że jest już odpowiedzialnym sześciolatkiem rozjechał traktorem pół sadu brzoskwiniowego. Kiedy dziecięce fascynacje stały się pomysłem na życie, Jerzy założył pierwszy sad i po dziś dzień razem z synem Maciejem prowadzi gospodarstwo na urodzajnej, lutyńskiej ziemi przy pięknym Wrocławiu.

Sprzyjający mikroklimat oraz specjalne, integrowane metody uprawy pozwalają nam uzyskiwać każdego roku wyjątkowe i zdrowe owoce. To właśnie ich smak nasi klienci doceniają najbardziej. Z myślą o zadowoleniu konsumentów postanowiliśmy urozmaicić asortyment oferowanej przez nas żywności. Dlatego już teraz można w naszym gospodarstwie nabyć sok jabłkowy, tłoczony na zimno, pasteryzowany. Proces produkcji polega na wyciskaniu soku ze świeżych owoców, umożliwia to zachowanie naturalnych witamin i składników. Dodtkowo, dostępne są różne kombincje smakowe np. jabłko-wiśnia, jabłko-czarna porzeczka, jabłko-brzoskwinia, jabłko-aronia, jabłko-rabarbar, jabłko-marchewka, jabłko-burak, jabłko-seler oraz inne sezonowo. Oprócz soków proponujemy również ocet jabłkowy oraz wiśniowy, suszone jabłka, herbatki owocowe i ziołowe, dżemy owocowe i powidła.

Sok jabłkowy z Maciejowego Sadu jest produktem tradycyjnym, wpisanym na Listę Produktów Tradycyjnych prowadzoną przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Nasz sok jest tłoczony na zimno, pasteryzowany, naturalnie mętny, bez dodatku wody i cukru, bez konserwantów.

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu nasz sok jabłkowy, wyciśnięty z owoców wysokiej jakości, pochodzących z naszego gospodarstwa.

LUTYNIA k/Wrocławia
ul. Wiśniowa 4, 55-330 Miękinia
tel. (071) 317 77 68, fax (071) 317 77 63
kom. 605 33 11 95, 601 56 92 90